Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

31 august 2017

Noortevahetus "P.E.A.C.E and dialogue" Küprosel

20. - 28. oktoober toimub Agrose külas, Küprosel noortevahetus, mille teemaks on kultuuridevaheline dialoog ja rahvusvahelised konfliktid. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 15-25 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 10 kohtaOsalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 330 € ulatuses. Projektis on korraldaja poolne osalustasu 20€ ja Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Grupijuht peab osalema ettevalmistaval kohtumisel 
08. - 10. september 2017 (reisikulud jm kaetakse samadel tingimustel kui noortevahetuse puhul). Kui oled huvitatud grupijuhi rollist, kandideeri ASAP! :)

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus. Euroopa ravikindlustuskaardist ainult ei piisa. 

Vaata võimalikke piletihindu SIIN.  Ettevalmistavale kohtumisele head piletid SIIN 

Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 10. septembriks (kaasa arvatud). NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles! NB! Kui oled huvitatud grupijuhi rollist (sh osalemisest ettevalmistaval kohtumisel -APVl), täida ära ankeet 02. septembriks (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

3 kommentaari:

 1. Tere

  Sa pead laenu või investeeringu realiseerimise oma projekti enam ei muretse sinu jaoks. Pakume laenu mis tahes eelkõige üle 30 aasta jooksul. Pakkumine varieerub alates 10.000 € kuni 1.500.000 €. Palun ärge kartke meiega ühendust võtta rohkem teavet.

  E-post: stephannefillon@gmail.com

  Südamlikult

  VastaKustuta
 2. Tere!

  Kas oleks võimalik osaleda ka 26. aastasena?

  Parimat!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tere Raul!

   Võid täita avalduse kuid kahjuks esmajärjekorras anname siiski võimaluse vanusegruppi kuuluvatele noortele.

   Pigem soovitaksin veidi oodata, sest tulemas on kindlasti ka Sinu vanusegrupile pakutavaid projekte.

   Hetkel üks vaba koht ka koolitusele Inglismaal, kuhu võivad kandideerida ka teemast huvitatud noored:

   http://seiklejatevennaskond.blogspot.com.ee/2017/07/koolitus-creativity-tools-for-youth.html

   Kustuta