Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

21 juuni 2017

EVS vabatahtlikuks projekti "V.I.S.I.O.N. Volunteering Is Something Inside Our New-selves" Hispaanias

Otsime EVS vabatahtlikku Murcia lähedale, HispaaniasseTeenistus kestab 11. september 2017 - 10. august 2018. Projekti teemaks on töötubade ja ürituste korraldamine. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit (150 €/kuus), tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha (105 € /kuus)  ning kaetakse ka sõidukulud kuni 530 € ulatuses. 

Vaata projekti infot SIIN

Kandideerimise tähtaeg on 1. juuli 2017. Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri paralleelselt (sama e-mailiga) aadressideleevs.seiklejad@gmail.com ja noemi.euroaccion@gmail.com.

Projekt on juba rahastuse saanud.

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud pikaajalist (üle 2 kuu) ega lühiajalist (üle kuu) EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kõik küsimused postita kommentaaridesse, küsi julgelt! :) 

4 kommentaari:

 1. Kas saab veel kandideerida? Või koht olemas juba?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tavaliselt nad hilinenud avaldusi vastu ei võta, vaid teevad valiku tähtajaks laekunud kandidaatide seast.

   Kustuta
 2. king88bet adalah master agen mesin slot terpercaya dan terbaik di indonesia

  VastaKustuta
 3. agenangka adalah master agen togel terpercaya dan terbaik di indonesia

  VastaKustuta