Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

20 juuni 2017

Noortevahetus “I'm here! The big step of social inclusion for young people with disabilities” Portugalis

3. -9. september toimub  noortevahetus, mille teemaks on erivajadustega noorte kaasamine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16-25 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 6 kohta (sh ootame kandideerima ühte erivajadusega noort koos saatjaga). Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 470 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Grupijuht ja üks osaleja saavad osaleda ettevalmistaval kohtumisel 
7. - 10. juuli 2017 (reisikulud jm kaetakse samadel tingimustel kui noortevahetuse puhul). Kui saad osaleda ka ettevalmistaval kohtumisel, kandideeri ASAP! :)

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus. Euroopa ravikindlustuskaardist ainult ei piisa. 

Vaata võimalikke piletihindu SIIN.  

Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 26. juuni (kaasa arvatud). NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles! 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar