Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

22 oktoober 2017

EVS vabatahtlikuks "Rural Europe" projekti Itaalias

Otsime EVS vabatahtlikke lühiajalisse teenistusse Passignano sul Trasimeno'sse, ItaaliasseTeenistus kestab 20. november - 20. detsember 2017. Projekti teemaks on keskkond ja jätkusuutlik areng põllumajanduses. Eesti vabatahtlikele on 4 kohta. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha ning kaetakse ka sõidukulud kuni 275 € ulatuses. 

Vaata projekti infot SIIN

Kandideerimise tähtaeg on kohe - hetkel (02.11) üks vaba koht! Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri paralleelselt aadressideleevs.seiklejad@gmail.com ja coordination@associazionekora.it

Projekt on juba rahastuse saanud.

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud pikaajalist (üle 2 kuu) EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar