Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

19 oktoober 2017

Noortevahetus "FOOD – For an Other Option of Dinner" Prantsusmaal

18. -26. november toimub Amiens' Prantsusmaal noortevahetus, mille teemaks on toit. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 5 kohtaOsalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 275 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Grupijuht (18+) peab osalema ettevalmistaval kohtumisel 
27.-30. oktoober 2017 (reisikulud jm kaetakse samadel tingimustel kui noortevahetuse puhul). Kui oled huvitatud grupijuhi rollist, kandideeri ASAP! :)

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus. Euroopa ravikindlustuskaardist ainult ei piisa. 

Vaata võimalikke piletihindu SIIN.  

Vaata projekti ettevalmistava kohtumise infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 26. oktoobriks (kaasa arvatud). NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles! NB! Kui oled huvitatud grupijuhi rollist (sh osalemisest ettevalmistaval kohtumisel -APVl), täida ära ankeet kohe, kuid kindlasti enne 21. oktoobrit.

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

5 kommentaari:

 1. Kas on võimalik täpsemat projekti kava ka näha?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. kahjuks mitte, see selgub alles vahetult enne projekti.

   Kustuta
 2. Tere! Kandideerisin, kuid pole mingit vastust saanud. Kas võib eeldada, et mind ei valitud?

  VastaKustuta
 3. Tere! Kandideerisin, kuid pole mingit vastust saanud. Kas võib eeldada, et mind ei valitud?

  VastaKustuta