Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

17 mai 2018

Noortevahetus "No regrets! No limits!" Eestis

8.-21. juuni 2018 toimub Tõrva lähedal Marja talus noortevahetus, mille teemaks on aktiivne eluviis, oma tugevuste ja nõrkuste tundma õppimine ja väljakutsete vastu võtmine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 15-25. Seoses sellega, et paar inimest ei saa osaleda on meie korraldustiimis vabanenud mõned vabad kohadOsalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused) ja kaetakse ka bussipiletid kohale saamiseks. 

Vaata projekti algset ajakava SIIN.  NB! Kuupäevad on need, mis on toodud siin projektiblogis (juuni). Osalema peab 100 % projektis :)

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN Kandideerimine lõppenud. NB! Ankeet tuleb täita kas eesti või inglise keeles!  

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis.

1 kommentaar: