Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

28 mai 2018

Noortevahetus “My green steps ... through the forest” Portugalis

5.-15. august 2018 toimub Rio Maior;'is Portugalis noortevahetus, mille teemaks on keskkond. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuht 18+). NB! Ööbimine on sõjaväetelkides, söök osalejate endi valmistada ning pesemisvõimalused ühises ruumis (sooliselt eraldatud). Eesti osalejatele on 5 kohtaOsalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 530 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus. Euroopa ravikindlustuskaardist ainult ei piisa. 

Vaata võimalikke piletihindu projekti jaoks SIIN


Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN Kandideeri kuni 10.06 (kaasa arvatud) NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles!  

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

2 kommentaari:

  1. Tere

    Kas antud projektis oleks võimalik osaleda olles 17 aastat vana?

    VastaKustuta
  2. Tere! Millal saab teada tulemused?

    VastaKustuta