Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

02 august 2018

Euroopa Vabatahtlik Teenistus Transylvanias Rumeenias

Otsime EVS vabatahtlikke Cristuru Secuiesc'i, Transylvanias, Rumeenias. Teenistus algab  1. oktoober 2018  ja kestab 6 kuud Kandideerida on võimalik erinevatesse valdkondadesse - loe lähemalt infopakistKandideerima on oodatud 17-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab vabatahtlik toiduraha 120€ ja taskuraha 60€ kuusKaetakse ka sõidukulud kuni 275  ulatuses. 

Loe projekti kohta lisa SIIN ja SIIN.

Kandideeri kuni 14. august! Kandideerimiseks täida ANKEET ja saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri (sama e-mailiga) aadressidele


Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud üle 2 kuu pikkust EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar