Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

01 august 2018

Euroopa Vabatahtlik Teenistuse kaks projekti Hispaanias

Otsime  EVS vabatahtlikke 2 erinevatesse projekti Murcia's, Hispaanias. Teenistus  
algab   10 September. Teenistuse kestvus on 11 kuud. Loe projektide kohta lähemalt allolevatelt linkidelt.  Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Eesti osalejatele on 2 kohta (1 koht kummaski organisatsioonis) Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab vabatahtlik 150€ toiduraha ja 150€ taskuraha kuusKaetakse ka sõidukulud kuni 360 või 530  ulatuses. 

Loe teenistuse kohta Waldorf koolis lisa SIIN 
Loe teenistuse kohta Cucurumillos lisa SIIN 

Kandideeri kohe! Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri (sama e-mailiga) aadressidele


Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud üle 2 kuu pikkust EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar