Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

14 märts 2019

Koolitus “Promote, Act, Live for Human Rights" Kanaaridel

13. - 19. mai 2019 toimub Las Palmas, Gran Canaria'l, Hispaanias koolitus, mille teemaks on inimõiguste haridus. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noortejuhid ja noortega töötavad inimesed. (18+) Eesti osalejatele on 2 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused)samuti kaetakse reisikulud 820€ ulatuses.


Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT). 


Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus. Euroopa ravikindlustuskaardist ainult ei piisa.Vaata võimalike reisimisvõimalusi SIINVaata projekti infopakki SIIN! Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN! Kandideeri kuni 21. märts! :)
NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles! Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar