Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

04 juuni 2019

Noortevahetus "Future of Europe- coming together!" Venemaal

28.06 - 05.07.2019 toimub Pihkvas, Venemaal noortevahetus. Noortevahetuse teemaks on hansapäevad ja Euroopa tulevik.
Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-26 (grupijuht on olemas).

Eesti osalejatele on 3 kohta.

Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 180€ ulatuses ning lisaks ka viisa kulud. Vajalik kehtiv pass, sest viisa taotlus tuleb teha koheselt kui osalejad valitud :)

Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT).


Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus. Euroopa ravikindlustuskaardist ei piisa, see ei kehti Venemaal!

Ajakava asub SIIN.

Tartust saab Pihkvasse bussiga (3h). 

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN. Kandideerimine kuni 05.06.2019 (kaasa arvatud).  NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles!  

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama kohe (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar