Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

19 juuni 2019

Workcamp Exchange ''GROW YOUR FUTURE'' Portugalis

7. - 21 september 2019 toimub Brancas, Portugalis workcamp exchange.  Tegemist on noortevahetuse ja töölaagri kombinatsiooniga, kus osalejad tulevad ka Aasiast. Teemaks on keskkonnateadlikkus. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 21-30 (grupijuhid 21+).Eesti osalejatele on 5 kohta.

Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 530€ ulatuses. 
Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus. Euroopa ravikindlustuskaardist ainult ei piisa. 

Vaata võimalikke piletihindu SIIN.

Vaata projekti lisainfot SIIN! NB! Kandideerimiseks täida kindlasti Seiklejate Vennaskonna ankeet, mille leiad siit blogist! 

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN! Kandideerimine kestab kuni 3. juuli! NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles!  Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar