Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

26 november 2019

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt "De wissel European Solidarity projects" Belgias

Otsitakse 4 vabatahtlikku Wezemaal'i, Belgias. Vabatahtlikul on kandideerides võimalik valida nelja erineva projektitegevuse vahel: töö loomade ja hobustega; keskkonna teemaline töö; kunsti teemaline töö: töö raskustes noortega. Loe täpsemalt projekti lisainfost.

Projekt kestab 11 kuud. Teenistus algab  augusti keskel 2020 ja kestab kuni juuli keskpaik 2021.
Kandideerima on oodatud 18 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögi- ja taskuraha.
Kaetakse ka sõidukulud
Projekti kohta loe lisa SIIN

Kandideerimine kuni 15.12.2019!

Kandideerimiseks täida ANKEET ja saada koos oma inglisekeelse CV ja motivatsioonikirjaga ühtse meilina (Pealkirjaks märgi “De wissel European Solidarity projects”) Nele.steeno@wissel.be ja   seiklejate.vennaskond@gmail.com 

Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar