Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

29 november 2019

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt "SANTA MARIA DE LOS ANGELES" Hispaanias

Otsitakse 2 vabatahtlikku Malagasse, Hispaaniasse. Vabatahtlikud töötavad keskhariduse keskuses sotsiaalsete ja kultuuritegevustega ning keele ning keskkonna teemadega. Loe täpsemalt projekti lisainfost.

Projekt kestab 9,5 kuud. Teenistus algab  september 2020 ja kestab kuni juuni 2021.
Kandideerima on oodatud 18 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögi- ja taskuraha.
Kaetakse ka sõidukulud
Projekti kohta loe lisa SIIN

Kandideerimine kuni 04.12.2019!

Kandideerimiseks täida ANKEET (lisa kindlasti oma CV ja motivatsioonikiri) ja saada oma inglisekeelne CV ja motivatsioonikiri (pealkirjaks märgi "SANTA MARIA DE LOS ANGELES") seiklejate.vennaskond@gmail.com 


Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar