Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

05 märts 2020

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt “Schuman Solidarity Crew” Poolas

Image result for warsawOtsitakse vabatahtlikke  “Schuman Solidarity Crew” projekti, Varssavis, Poolas.  Vastuvõtvaid organisatsioone on 8 erinevat. Vabatahtliku ülesandeks on töö lasteaias (erivajadustega lapsed), töö laste alghariduskestes (huvitegevus) ning töö integratsiooniklubis. Loe lähemalt infopakist. 

Projekti pikkuseks on 9/ 11 kuud. Projekt algab oktoober 2020 ja kestab kuni juuni/ august 2021

Kandideerima on oodatud 18 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögi- ja taskuraha. Kaetakse ka sõidukulud 275€ ulatuses.
Projekti kohta loe lisa SIIN

Kandideerimine kuni 8. märts!
Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm ning saada see ühise kirjana (pealkirjaks märgi "APPLICATION 2020") volunteering@schuman.pl ja seiklejate.vennaskond@gmail.com


Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar