Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

06 märts 2020

Lühiajaline Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt "The Deep Roots" Bulgaarias

Image result for kazanlakOtsitakse vabatahtlikke projekti Kazanlakis, Bulgaarias.  Vabatahtlike ülesandeks on töö vastuvõtvas organisatsioonis ning roosifestivali korraldamine. 

Projekt kestab 2 kuud, algusega 19. mai 2020 kuni 15. juuli 2020. 

Kandideerima on oodatud 18 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögi- ja taskuraha.
Kaetakse ka sõidukulud 275€ ulatuses. 

Projekti kohta loe lisa SIIN


Kandideerimine ASAP!

Kandideerimiseks saada oma inglisekeelne CV ja motivatsioonikiri ühise kirjana (pealkirjaks märgi “Deep Roots 2020”) ydcma2004@gmail.com ja seiklejate.vennaskond@gmail.com

Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar