Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

25 september 2020

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt "Food, music & events at Gimle's cultural café" Taanis

 

Otsitakse vabatahtlikku Roskildesse, Taanis. Teenistus algab jaanuaris/ veebruaris 2021 ja kestab 12 kuud

Projekti teemaks on töö kohalikus ürituste keskuses.

Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, söök, tegevused ja kindlustus ja saab ka iga kuu taskuraha. Kaetakse ka sõidukulud!

Projekti teemaks on töötamine kultuurikohvikus.

Täpsema info projekti kohta leiad SIIT! 
Vaata ka videot projekti kohta.


Vaata meie vabatahtlikku videot:

Kandideerimine kuni 25.10! Kandideerimiseks saada oma inglisekeelne CV ja motivatsioonikiri ühtse meilina  laust@gimle.dkmariag@gimle.dk ja seiklejate.vennaskond@gmail.com.


Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

3 kommentaari:

  1. Soovitan väga, käisin samal ajal praktikal seal samas linnas ja puhtjuhuslikult kohtusin tolleaegse vabatahtlikuga Eestist. Väga lahe koht ja tundus, et vabatahtlik on ka rahul 😃

    VastaKustuta
  2. Soovitan väga, käisin samal ajal praktikal seal samas linnas ja puhtjuhuslikult kohtusin tolleaegse vabatahtlikuga Eestist. Väga lahe koht ja tundus, et vabatahtlik on ka rahul 😃

    VastaKustuta