Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

09 september 2020

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt Saksamaal

 Wettin, Saxony-Anhalt - Wikipedia

Otsitakse vabatahtlikke projekti Wettin-Löbejünis, Saksamaal.  Projekti teemaks on meedia ja töö telekanalis.


Projekti pikkuseks on 12 kuud. Projekt algab 1. oktoober 2020 ja kesta kuni  30. september  2021

Lisainfo projektist

Kandideerima on oodatud 18 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögi- ja taskuraha. Liimidi ulatuses kaetakse ka sõidukulud projekti sihtpaika ja tagasi.

Korraldaja märge: As the volunteers will work in the field of media production and educational work, we prefer volunteers with German skills on level B1.The volunteers will be hosted in the city Halle on the Saale in a comfortable shared flat. 
Here you can see our YouTube-channel to see what we are doing most: https://www.youtube.com/channel/UCG2M4cz0Q46QoJXEI0sH7Dw/videos


K
andideerimine kuni 28. september! 
Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri 
martin.kahles@gmail.com ja seiklejate.vennaskond@gmail.com ühtse meilina.


Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar