Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

22 jaanuar 2013

Poola noortevahetus - teemaks relvaohutus! 16-24 veebruar

Poolas toimub 16-24. veebruar  noortevahetus, mis räägib tulirelvade ja vintpüsside ohutust kasutamisest ja üldse sellest, kuidas ja kellel on õigus relvi kanda ja kasutada. Teema on sedakorda väga huvitav ning Eesti noortele (vanuses 15-30) on 15 kohta (+ grupijuht vanusepiiranguta). Kohapealsed tegevused, majutus ja toit on tasuta. Ise tuleb alguses katta reisikulud, millest kohapeal saab 70 % tagasi. Näiteks kui minna bussiga Varsavisse, siis edasi tagasi piletite hind on hetkel 65 €, lisaks kohapealsed bussid (ca 30-40 €). Seega kokku 100 € ringis - omakulu kogu projektis osalemise kohta tuleb seega kuskil 30-40 €. 
Eesti osalejatele toimub ka ettevalmistav kohtumine, et valmistuda ette projektiks (Eestis). 

Kava: https://docs.google.com/file/d/0B_Z8714EpcR0M21IMnJjclFRVVE/edit


Registreeri projekti saates oma nime, e-maili, telefoni, sünnikuupäeva ja aadressi: seiklejate.vennaskond@gmail.com, registreerimine jätkub, kuni kohti jätkub :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar