Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

04 detsember 2013

Noortevahetus Gruusias spordist (aprill 2014)

01.- 09. aprill toimub Kobuletis, Gruusias noortevahetus, mille teemaks on sport ja kaasamine läbi spordi. Kandideerima on oodatud noored vanuses 18-27 (+ grupijuht vanusepiiranguta). Eesti osalejatele on viis kohta. Kohal on noored Armeeniast, Aserbaidžaanist, Horvaatiast, Leedust, Romeeniast, Ukrainast, Moldovast, Eestist, Bulgaariast ja Gruusiast. Osalemine noortevahetusel on tasuta (tasuta tegevused, majutus, söök), ise tuleb alguses katta sõidukulud, millest 70 % saab tagasi (edasi-tagasi piletid algusega Tallinnast Tbilisisse maksavad hetkel ca 300 €, seega on lennupiletite omakulu ca 81 €). Kandideerimiseks täida ära ANKEET 12. detsembriks (kaasa arvatud), küsimused postita siia kommentaaridena (äkki on teistel samad küsimused). Gruusiasse reisimiseks on vajalik pass. 


Veel infot:

This youth exchange has in its core the promotion of the value of sport as a tool for social inclusion and active participation, as we believe that a significant segment of the cultural traditions of each national heritage is related to games.
During the implementation of this YE we will focus on the important values that traditional sports and games offer, through education, culture, communicative and health promoting role towards the overall development of the individual and one's community we will also tackle the topic of equality. Taking into account Sports are expressions of the native culture and life systems contributing to the identity of human beings.
Via Energizers, ice breaking, team building, YiA presentation, countries nights, we will create IC spirit and pleasant learning experience for participants; reflect on different cultural expressions, and create a bridge between cultures for a better mutual comprehension. They are also an efficient means to convey values of solidarity, diversity, inclusiveness and cultural awareness.

5 kommentaari:

 1. Tere, kas oleks võimalik saada rohkem infot - koduleht, päevakava, tegevused jne. Tänud!

  VastaKustuta
 2. Tere,

  päevakava/tegevused ei ole hetkel veel selge, tavaliselt täpsustub see vahetult enne projekti, samuti pole projekti jaoks loodud eraldi kodulehekülge. Majutus toimub Kaheti hotellis.

  VastaKustuta
 3. Kui kandideerimine õnnestub, siis millal oleks vaja osta ära lennupiletid? Kas see peaks toimuma juba selle aasta sees?

  VastaKustuta
 4. Tere, jah korraldajad sooviksid siis, et piletid ostetaks niipea kui võimalik. Mida varem osta, seda odavamad on ka piletid. Samas kui plaan kindel minna on olemas, aga osta saab alles näiteks jaanuari alguses, siis kokkuleppel korraldajatega ei tohiks see probleem olla.

  VastaKustuta
 5. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta