Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

30 jaanuar 2014

Koolitus Moldovas sotsiaalmeediast

22.-29.03.2014 toimub Moldovas koolitus, mille teemaks on sotsiaalmeedia ja selle kasutamine noorsootöös. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noored, noorsootöötajad, noortejuhid ja kodanikuühiskonna organisatsioonide esindajad (vanus 18+). Kohal on kokku 30 inimest 14st eri riigist, Eesti osalejatele on 2 kohta. Osalemine koolitusel on tasuta (tasuta majutus, söök, programm), ise tuleb alguses osta piletid, millest 70 % saab tagasi (hetkel on soodsaim lennata Riiast, kust piletid alla 300 €, seega omakulu ca 90 €). Moldovasse reisimiseks on vajalik pass. Kandideerimiseks täida ära ANKEET enne 02.02.2013. Lisaküsimused pane siia kommentaaridena.


Osalejad on leitud!

3 kommentaari:

 1. Tere!

  Kas teie projektidest on v6imalik osa v6tta ka juhul, kui ma hetkel Eestis ei ela (olen Inglismaal ylikoolis)? St. reis sihtriiki oleks kusagilt mujalt, kui Eestist

  VastaKustuta
 2. Reeglina peab reisi alustama Eestist, erandid on võimalikud, kuid ainult kokkuleppel korraldajaga.

  VastaKustuta
 3. Tere!
  Sooviksin uurida, kas osalejad on leitud.
  Suur tänu!

  VastaKustuta