Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

30 jaanuar 2014

Türki ettevõtlikust arendama!

Kiire võimalus võtta osa koolitusest Türgis, Yalovas! Koolitus toimub 21-26. veebruar ning selle teemaks on ärinaised. Projekti eesmärgiks on tõsta naiste ettevõtlikust ning toetada nende juhioskuste arendamist. Osalema on oodatud nii mehed kui naised vanuses 18-27. Ise tuleb alguses maksta lennukipiletid, millest 70 % saab tagasi (hetkel piletid alla 250 €, seega omakulu ca 75 €) . Koolitus ise, majutus ja toit kohapeal on tasuta. Huvi korral kirjuta kohe seiklejate.vennaskond@gmail.com


Osalejad leitud!


2 kommentaari:

  1. Tere, kirjas on, et koolitus toimub 21.-26.02, mis on kuus päeva, aga kavas on kirjas 7 päeva... Kuidas siis on? Oleksin väga huvitatud, aga 20.veebruar pean kindlasti koolis olema, seega palun infot, kas asi kestab kuni 27.02 või hakkab 20.02 juba.

    VastaKustuta
  2. Üleküsimisel vastasid türklased, et on ikka 21 kuni 26. Ilmselt on kavas viga :)

    VastaKustuta