Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

19 jaanuar 2016

Keskkonnateemaline noortevahetus Türgis

7.-13. veebruar toimub Yalovas, Türgis noortevahetus, mille teemaks on keskkond ja roheline mõtlemineKandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18 - 30. Eesti osalejatele on 5 kohta (grupijuht 18+).  Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 170 € ulatuses. Projektis on korraldajate poolne osalustasu 25 €, mille eest korraldatakse ekskursioon erinevate külastustega. 

Kandideerimiseks täida ära ANKEET Osalejad leitud! :)

Piletite hind algusega Tallinnast, vt SIIN. Algusega Riiast on odavam, vt SIIN

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.  

NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar