Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

25 jaanuar 2016

Koolitus Sloveenias


20. veebruar - 01. märts toimub maalilises Sloveenias, Celjes interkulturaalse dialoogi teemaline koolitus. Koolitusel arutletakse erinevatel teemadel, mis on ka Eesti ühiskonnas viimasel ajal laialdast kajastust leidnud; muuhulgas räägitakse Islamist, LGBT õigustest ning paguluse teemal. 

Eestist on koolitusele oodatus osalema kaks inimest (18+).

Projektis on ööbimine ja toit tasuta ning reisimiskulud kaetakse 275 euro ulatuses. Projektile on seatud ka korraldajate poolne osalustasu 50 eurot.

Tutvu ka korraldajate ametliku veebikeskkonnaga klikkides SIIA


Kandideerimiseks täida ära ankeet SIIN 28. jaanuariks (kaasa arvatud).


 • Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 
 • Lisaks tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

3 kommentaari:

 1. Tere Greete

  Tekkisid projektiga seoses järgnevad küsimused:

  1) Kas projekti kohta on leitav ka täpsem kava kui kodulehel olev tutvustav tekst? Saabumise/lahkumise kellaajad oleks ka juba abiks reisi planeerimisel.

  2) Kui saabumise kuupäev on 1 päev varem, kas siis majutus on tagatud?

  3) Registreerimisleht küsib saatvat organisatsiooni ja rolli selles organisatsioonis. Kui ma õigesti aru saan, siis sinna käib "Seiklejate Vennaskond", kuid sooviks täpsustust oma rolli osas.


  Parimat,

  Andres

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Reisi planeerimine toimub peale valituks osutumist, detailselt ei ole seda vaja ankeedis välja tuua. Kui minna varem, siis tuleb ise tasuda majutus. Kahjuks rolli osas ei oska niimoodi öelda, sest antud hetkel ei tea täpselt, kellega on tegu :) Aga iga üks peaks ju ise teadma, et kuidas ta osalenud on meie organisatsiooni tegevustes (kui on) :)

   Kustuta
  2. Rolli ja organisatsiooni küsimus tekitas natuke segadust, kuna ankeedist ei osanud välja lugeda, kas ankeet on koostatud Seiklejate Vennaskonna või vastuvõtva organisatsiooni poolt, mis mõjutab küsimuse tähendust. Ehk kas on mõeldud organisatsiooni ,kelle kaudu kandideerin, või organisatsiooni, kuhu kuulun.

   Igal juhul sain eile avalduse täidetud ning tänan vastamast :)

   Kustuta