Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

08 jaanuar 2016

Räägi kaasa Seiklejate Vennaskonna tulevikus!

Selle küsimustiku eesmärgiks on koguda infot meie eelmise aasta tegevuste kohta, ning saada ülevaade sellest, mis mõju on olnud meie projektidel. Samuti soovime teada, kuidas saaksime tulevikus olla veelgi edukamad ning toetada noori nende heade ideede teostamisel ja kuidas kaasata veelgi rohkem noori rahvusvahelistesse projektidesse.

Sinu tagasiside on väga oluline - aitäh sulle! :)


Kõigi vastanute vahel loosime välja ühe võimaluse eelisjärjekorras (ilma kandideerimata) osaleda Seiklejate Vennaskonna projektis (projektid kuni aprill 2016 - ostame ka ise osaleja reisipiletid) ja seiklejate tassid, seega kui soovid osaleda loosis, pane kirja oma kontaktandmed :) TÄIDA ÄRA TAGASISIDE 1. veebruariks (kaasa arvatud).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar