Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

14 august 2016

Noortevahetus "Future In Our Hands" Tšehhis

21.-30. oktoober toimub Rekas, Tšehhis noortevahetus, mille teemaks on ettevõtlusKandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16-19 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 6 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 170 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT).

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus.

Vaata võimalikke piletihindu SIIN. Tunduvalt soodsam on minna bussiga. 

Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN Hetke seisuga (23.09) üks vaba koht! (kaasa arvatud).  NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles!

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

4 kommentaari:

  1. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  2. Kui olen hetkel 15 aga saan mõned päevad enne minekut 16, kas siis võin registreerida?

    VastaKustuta
  3. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta