Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

12 august 2016

Noortevahetus "The Future of Youth is Changing With “Youth Exchange Project”" Türgis

25.08 - 04.09 toimub Ulukisla-s Türgis noortevahetus, mille teemaks on karjäärivalikud ja endale sobiva elukutse leidmine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuhid 18+). Eesti osalejatele on 10 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 270 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT).

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus.

Vaata võimalikke piletihindu Tallinnast SIIN. Algusega Riiast on odavam, vt hindu SIIN. Variant on ka Tallinn - Istanbul, vt hinda SIIN ja edasi kohaliku firmaga, vt hinda SIIN (öö Istanbulis). 

Vaata projekti infopakki SIIN. Ajakava asub SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 14.08ks (kaasa arvatud). 

Hetkel me veel ei ole partnerid, aga juhul kui leiame kümme huvilist, siis hakkame :) Osaleda saavad seekord esimesed kümme kiiremat NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles!

Tagasiside antud korraldaja eelmises projektis osalejatelt:


Mulle väga meeldis projekt ja Freddy oli hea korraldaja ning tegi projekti väga huvitavalt, saime ise aktiivsed olla ja õppisime seeläbi rohkem. Kõik ülesanded/õpingud mis meil seal tegime, olid omapärased ja silmaringi laiendavad. Ainuke probleem on olnud lennupiletite raha tagasisaamisega, aga see peaks ka suve lõpuks lahenema.

----------------------
Mulle ka väga meeldis, kuigi pole mingi muu projektiga muidugi võrrelda, aga jäin kõigega rahule ja soovitaks kõigile sellist projekti 😊 Korraldajad olid hästi toredad. Kindlasti on mõtet ka edaspidi nendega koostööd teha 😊
--------------------------
Soovitan. Selle projekti puhul meeldis enam, et arvestati alati ka osalejate soovidega. Kui kõik tahtsid nii, aga esialgne plaan nägi ette naa, siis jõuti ikka alati sobivale kokkuleppele. Samuti meeldis ka, et ülesannete ja õpingute ajal oli alati mugav ja vaba õhkkond. Midagi vastupidist koolitunnile. 
Miinus on kindlasti lennupiletitega venitamine. Tekitab küsimusi, miks mõned riigid said raha tagasi juba koha peal, aga meie ikka ootame. (samas kuuldavasti lennupiletitega venitavad enamik projekte)
-----------------------
Olen väga rahul korraldusega. Temapoolne (korraldaja) tugi oli väga tugev juba enne sinnaminekut asjade organiseerimisel. Seal oli ka kõik superhästi organiseeritud. Hästi aktiivne ja hea korraldaja. Osaleks meelsasti veel tema korraldatud projektis kui tekib vōimalus.
---------------------------
Minu poolt ka kindel "jah". Väga pädev korraldaja antud teemal ning vahendid teemaga tegelemiseks mitmekesised!

---------------------------

Turvalisuse info:

Korraldaja kinnitusel on projekti toimumiskoht turvaline ja võetakse kasutusele täiendavad meetmed ohutuse tagamiseks. Omalt poolt soovitame vältida Istanbuli ja Ankara külastamist (v.a. lennujaam). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar