Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

15 jaanuar 2017

Euroopa vabatahtlik teenitus "EVS for Environment, Values, Sustainability" Itaalias

1. märts - 30. november  toimub Sernaglia della Battaglia's (Veneetsia lähedal) Itaalias Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt, mille teemaks on keskkonnakaitse. Projekti käigus viivad vabatahtlikud läbi erinevaid töötubasid ja korraldavad üritusi. Eesti osalejale vanuses 18-30 on 1 koht. Projekti vältel on vabatahtlikele tasuta elamine, toit, taskuraha (115 €/kuus), kindlustus, koolitused ja keelekursused. Samuti kaetakse reisikulud edasi-tagasi 275 € väärtuses.

Projekti info asub SIIN

Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri samaaegselt aadressile mediapiave@libero.it ja evs.seiklejad@gmail.com.  Arvesse lähevad ainult mõlemale aadressile saadetud kandideerimised.  Kandideerijatel tuleb olla valmis skype intervjuuks korraldajatega.

Vabatahtlik leitud :)

Loe ka kindlasti vabatahtliku juhendit Noorteagentuuri lehel: http://euroopa.noored.ee/rahastus/euroopa-vabatahtlik-teenistus/vabatahtlikule/


Kandideerida võivad ainult noored, kes ei ole varem osalenud pikaajalises (2+ kuud) Euroopa vabatahtliku teenistuse projektis.

Kõik küsimused palume esitada kommentaarides.