Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

05 jaanuar 2017

Noortevahetus “Sustainable mind for a green world” Hispaanias

1. - 8. märts  toimub Punte Genil-is, Hispaanias  noortevahetus, mille teemaks on keskkond. 

Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 7 kohta

Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 400 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus.

Vaata võimalikke piletihindu SIIN.  Soodsaim on minna 1 päev varem, aga võimalik minna ka samal päeval (veidi kallim). Läbi Istanbuli lennates on vajalik pass (pika ühenduse puhul tasuta hotell). 

Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN Kandideerimine on lõppenud! (kaasa arvatud). NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles!

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

2 kommentaari:

  1. Kuidas on piletite raha tagastamisega? Sularaha kohapeal? Kontole poolaasta mööduses?

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Sularahas kohapeal ilmselt mitte, sest infopakis on kirjas, et hüvitamine toimub kui ka tagasi piletid on saadetud. Hinnanguliselt võiks pakkuda, et läheb ca 2 kuud, aga täpselt ei saa kindel olla enne kui täpselt on üle küsitud (mida täna enam ei jõua teha enne kandideerimise lõppu, aga kui grupp selge, siis grupijuht saab teha enne piletite ostu).

      Kustuta