Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

22 märts 2018

Euroopa vabatahtlik teenistus Suurbritannias

Otsime EVS vabatahtlikku Sheffield'i, Suurbritannias. Teenistuse algus on 1. oktoober (kestvus 12 kuud). Projekti teemaks on ürituste korraldamine ja mahetoit. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, söök, tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha (150 € kuus)  ning kaetakse ka sõidukulud kuni 275 € ulatuses. 

Vaata projekti infopakki SIIN ja tutvu lisainfoga SIIN

Kandideerimise tähtaeg on 8. aprill 2018. Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri paralleelselt (sama e-mailiga) aadressidele: evs.seiklejad@gmail.com ja  evs@youthdiscoveryventures.co.uk.

Korraldaja edastas ka järgmise info:


Your Motivational Letter MUST include details of why you are interested in our specific project. We want to see that you have read the Information Pack, YDV's website, Regather's website and that you think the things we do fits with your interests and/or skills. 

Projekti osas teeb valiku vastuvõttev (Suurbritannia) organisatsioon, nemad teavitavad ka neid, kes saavad edasi skype vooru. Kui te mingit vastust ei saa, on mõttekas otse neile kirjutada. Meiega sõlmitakse partnerlus siis kui vabatahtlik on valitud ja ära kinnitatud :)

Saatvaks organisatsiooniks märgi Seiklejate Vennaskond. Meie HEI-REF (akrediteeringu number) on: 
2014-1-EE01-KA110-000539.

Kui on vaja siis muid vajalikke andmeid leiab SIIT

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud ei lühiajalist ega pikaajalist EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kõik küsimused postita kommentaaridesse, küsi julgelt! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar