Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

15 märts 2018

Euroopa Vabatahtlik Teenistus "Animation and intercultural exchanges in a french high school" Prantsusmaal

Otsime EVS vabatahtlikku Montuel´i,  Prantsusmaal. Teenistus  algab oktoobris 2018 ja kestab 9 kuudProjekti teemaks on töö keskkoolisKandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha  ning kaetakse ka sõidukulud kuni 275  ulatuses. 

Loe projektide kohta lisa SIIN

Kandideerimise tähtaeg on 31.03.2018. Kandideerimiseks saada oma 
 inglise keelne CV ja motivatsioonikiri ning kirjuta essee/kaaskiri teemal „Animation and intercultural exchange in a french high school” aadressideleevs.seiklejad@gmail.com ja cd.rhone-alpes@concordia.fr (sama emailiga, ära eraldi saada). Lisaks märgi ära saatva organisatsioonina Seiklejate Vennaskond.

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projekt esitatakse rahastuse saamiseks sobiva vabatahtliku leidmisel.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar