Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

31 märts 2018

Euroopa vabatahtlik teenistus "Path for Inclusive Volunteering" Portugalis


Otsime EVS vabatahtlikku Vila Nova de Tazem'sse Portugali. Teenistus  algab   esimesel võimalusel (anna kandideerides teada, millal saad alustada). Teenistuse kestvus on 11 kuud.  Projektis tehakse tegevusi nii noorte, vanurite kui lastega - loe lähemalt infopakkistKandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha (118 € / kuus) ning kaetakse ka sõidukulud kuni 530 € ulatuses. 

Loe projektide kohta lisa SIINKandideerimise kohe - hetke seisuga on koht vaba! Kandideerimiseks saada oma 
 inglise keelne CV ja motivatsioonikiri aadressideleevs.seiklejad@gmail.com ja reencontro.asec@hotmail.com (sama emailiga, ära eraldi saada). 

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud üle kuu pikkust EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar