Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

02 aprill 2020

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt "Culture & Language Assistant" Hispaanias


Otsitakse vabatahtlikke   projekti, Puertollanos, Hispaanias.  Vabatahtliku töö on San Juan Bosco koolis. Ülesandeks on inglise keele õpetamine. Vajalik on hea inglise ja/ või prantsuse keele oskus.

Projekti pikkuseks on 10 kuud. Projekt algab september 2020 ja kestab kuni juuni 2021

Kandideerima on oodatud 18 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögi- ja taskuraha. Kaetakse ka sõidukulud.

Kandideerimine kuni 24. aprill!
Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri ning saada see ühise kirjana (pealkirjaks märgi "Culture & Language Assistant"posorio@salesianospuertollano.com ja seiklejate.vennaskond@gmail.com


Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar