Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

03 aprill 2020

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt "Volunteering for a Change" Hispaanias

Ourense Station | Car Hire | TrainSpain.com

Otsitakse vabatahtlikke   projekti Ourenses, Hispaanias.  Projekti teemaks on keskkond ja loodushoid. Ülesandeks on tänavakampaaniate läbiviimine, töö laste- ja noortega ning käed saab külge panna ka aiatöödes.

Projekti pikkuseks on 10 kuud. Projekt algab september 2020 ja kestab kuni juuni 2021

Projekti infopakk

Kandideerima on oodatud 18 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögiraha 130 € kuus ja taskuraha 150 € kuus. Liimidi ulatuses kaetakse ka sõidukulud projekti sihtpaika ja tagasi.

Kandideerimine kuni 30. mai! Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm. Kui osutus projekti järgmisesse ringi valituks palun anna sellest ka meile teada aadressil seiklejate.vennaskond@gmail.com


Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar