Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

23 aprill 2020

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt Ungaris


Otsitakse vabatahtlikke projekti Pécs'is, Unagris.  Projekti teemaks on töö Pecs ülikoolis. Ülesandeks on erivajadustega tudengite abistamine. Lisaks Ungari tudengitega inglise keele praktiseerimine.

Projekti pikkuseks on 10 kuud. Projekt algab 01.09.2020 ja kestab kuni 23.06.2021 (proejkti algus võib edasi lükkuda sõltuvalt Ungari riigi eriolukorra pikkusest)

Kandideerima on oodatud 18 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögi- ja taskuraha. Liimidi ulatuses kaetakse ka sõidukulud projekti sihtpaika ja tagasi.

Kandideerimine kuni 30. mai! Kandideerimiseks saada ühtne kiri magdali.csaba@pte.hu ja seiklejate.vennaskond@gmail.com koos oma motivatsioonikirjaga. 

Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar