Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

14 mai 2020

Euroopa Solidaarsuskorpuse projektid Lätis


Otsitakse vabatahtlikke   2 projekti Rūjienasse, Lätis.  Ühe projekti teemaks on meedia teisel noorsotöö. Vaata teemasid kõrvalolevatelt fotopostritelt.


Projektide pikkuseks on 6 kuud. Projektid algavad 1. juuli 2020 ja kestavad kuni  31. detsember 2020

Meedia projekti infopakk 
Noorsootöö infopakk

Kandideerima on oodatud 18 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögiraha 150 € kuus ja taskuraha 120 € kuus. Liimidi ulatuses kaetakse ka sõidukulud projekti sihtpaika ja tagasi.

Kandideerimine kuni 31. mai! Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri joligzda@gmail.com ja seiklejate.vennaskond@gmail.com ühtse meilina.


Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar