Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

20 mai 2020

Euroopa Solidaarsuskorpuse projektid Prantsusmaal

French wine regions: Best white and red wine regions in France

Otsitakse vabatahtlikke 2 projekti Saint Caprais de Bordeau's ja Cadillac'is Prantsusmaal.  Ühe projekti teemaks on töö vaimse puudega inimestega teisel noorsootöö.


Projektide pikkuseks on 11 kuud. Projektid algavad oktoober 2020 ja kestavad kuni  august 2021

Noorsootöö projekti infopakk 
Töö puuetega inimestega infopakk
Fotosid organisatsioonist

Kandideerima on oodatud 18 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögi- ja taskuraha. Liimidi ulatuses kaetakse ka sõidukulud projekti sihtpaika ja tagasi.

Kandideerimine kuni 31. juuli! Kandideerimiseks saada oma inglisekeelne CV ja taotlusvorm cd.aquitaine@concordia.fr. ja seiklejate.vennaskond@gmail.com ühtse meilina.


Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar