Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

19 mai 2020

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt "Roll Up" Portugalis


Otsitakse vabatahtlikke projekti Madeiral, Portugalis.  Projekti teemaks on kultuuriüritused. Ülesandeks on rahvusvaheliste projektide korraldamine, teatriteemaliste töötubade läbi viimine


Projekti pikkuseks on 9 kuud. Projekt algab august/ september

Kandideerima on oodatud 18 - 30 aastased noored. 
Vabatahtlikule on tasuta majutus, tegevused ja kindlustus. Lisaks saab iga vabatahtlik söögi- ja taskuraha. Liimidi ulatuses kaetakse ka sõidukulud projekti sihtpaika ja tagasi.

Kandideerimine kuni 7. juuni! Kandideerimiseks saada oma ingliskeelne motivatsioonikiri seiklejate.vennaskond@gmail.com

Tutvu kindlasti ka Euroopa solidaarsuskorpuse lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN. Kandideerimiseks peab olema kasutaja ESC lehel.

2 kommentaari:

  1. Hei, mitu kohta Eesti osalejatele on?

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Uue Euroopa Solidaarsuskorpuse reeglite järgi ei ole ühelgi riigil kindlat arvu vabatahtlikke saata, võib juhtuda, et ükski Eesti kandidaat ei osutu valituks. Aga kultuuride mitmekesisuse tõttu valitakse erinevatest riikidest vaid üks vabatahtlik.

      Kustuta