Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

20 september 2014

Noortevahetus Bulgaarias oktoobris!

19.10 - 26.10 toimub Karlovos, Bulgaarias noortevahetus, mille teemaks on sotsiaalne kaasatus. Noortevahetuse käigus räägitakse sellest, kuidas aktiivselt kaasata noori, uuritakse Erasmus + võimalusi rahastuse saamiseks ja luuakse uusi projekte. Eesti osalejatele on kokku 6 kohta - 5 noort vanuses 15-25(30) ja grupijuht vanusepiiranguta (18+). Kohapeal on tasuta majutus, toit ja tegevused. Samuti kaetakse piletite hind kuni 170 €/ inimese kohta (mis läheb üle, tuleb endal katta). Piletite hindu saab vaadata www.skyscanner.net (võib kombineerida ka minekut Tallinna asemel Riiast). 

Kandideerimiseks täida ära ANKEET

NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles, bulgaarlased kahjuks eesti keelt ei mõista ;)

4 kommentaari:

 1. Tere! Kuidas erineb grupijuht tavaliselt osalejast? :)

  VastaKustuta
 2. Esiteks, grupijuht võiks olla eelneva kogemusega saranstes projektides ja peab olema üle 18 aasta vana. Vägagi tuleb kasuks varasem kogemus Seiklejate Vennaskonnaga ning teadlikkus organisatsiooni tegevustest.
  Grupijuht vastutab suhtluse eest korraldajatega, abistab vajadusel grupi liikmeid näiteks piletite ostuga, ning on see, kes esindab Eesti grupi huve ja hoolitseb, et korraldajal oleks kogu vajalik info Eesti grupi kohta olemas.
  Projekti ajal toetab grupijuht Eesti osalejaid tegevuste läbiviimisel ning omab lisainfot organisatsiooni tausta kohta (kui on näiteks organisatsioonide tutvustus), samuti osaleb vajadusel grupijuhtide koosolekutel ning annab edasi Eesti grupi poolset tagasisidet korraldajatele.
  Peale projekti kogub grupijuht Eesti grupi tagasisõidu piletid ja pardakaardid (need, mida polnud võimalik ära anda kohapeal) ja saadab need korraldajatele.

  VastaKustuta
 3. Tere!

  Sooviks saada detailsemat infot (k.a majutus, tegevuskava jne.)

  Tänud

  VastaKustuta
 4. Tere! Kas kõik osalejad juba leitud ?

  VastaKustuta