Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

05 september 2014

EVS vabatahtlikuks Hispaaniasse jaanuarist 2015!

Hispaania organisatsioon otsib vabatahtlikke EVS projekti, mille teemaks on kultuuride vaheline õppimine ja Euroopa kodanikuks olemine. Töötada saab nii laste kui noortega. Vabatahtliku projekti pikkus on 1 aasta ja see toimub Lõuna-Hispaanias, Jaenis.  Loe lähemalt projekti ja selle tingimuste kohta siit:

https://www.salto-youth.net/tools/otlas-partner-finding/project/evs-promotig-erasmus-in-jaen.3388/

Kandideerimiseks lae alla see ankeethttps://drive.google.com/file/d/0B-EOXXBdWHNtMzRLTkZRSVNGdjA/edit?usp=sharing (kasuta kindlasti antud vormi, sest siin on ka saatva organisatsiooni info olemas) ning saada see 12.09.ks (kaasa arvatud) aadressidele: erasmusplus@colectivogentes.es ja evs.seiklejad@gmail.com (kindlasti saada mõlemale aadressile).  Soovitavalt lisa juurde ka oma CV ja motivatsioonikiri (ikka inglise keeles). 

Küsimused palun lisada kommentaaridena. 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar