Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

25 september 2014

Koolitus Wales'is "Business in Britain"

12.-19. jaanuar toimub Snowdonia's Wales'is koolitus, mille teemaks on ettevõtlikkus. Koolitusele on oodatud osalema noored, noorsootöötajad ja noortejuhid (18+), kes soovivad õppida, kuidas alustada ettevõtlusega. Peale eestlaste on kohal hollandlased, britid, kreeklased, itaallased, poolakad, portugallased, rumeenlased ja türklased. Koolitusel osalemine on tasuta, samuti on kaetud reisikulud 360 € ulatuses (katab 100 % reisikuludest).

Loe lähemalt ja kandideeri SIIN. Kandideerimistähtaeg on 10. oktoober 2014.

Osalejad leitud! Teavitasime kõiki nii valitud kui mitte valituid e-maili teel, kuid kui te pole kirja saanud siis kontrollige igaks juhuks oma spämmi kausta :)

Tutvu Projektidesse mineja ABC  -ga SIIN.

1 kommentaar:

  1. Tere,

    täites kandideerimisankeeti, tekkis küsimus, kas (ja mida) ma "Your organization (if applicable)" ossa kirjutan?

    Päikest,
    Mari-Liis :)

    VastaKustuta