Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

05 september 2014

Koolitajate koolitus Horvaatias oktoobris

6.-16. oktoober toimub Horvaatias, Zadari lähedal koolitajate koolitus. Koolitusel täiendatakse liidrioskuseid, õpitakse juhendama töötubasid ja vahetatakse omavahel häid praktikaid. Selleks, et ennast proovile panna, toimub ka 2 päevane kajakiretk õues ööbimisega. Kandideerima on oodatud noortejuhid, noorsootöötajad ja koolitajad (18+). Peale Eesti osalejate on kohal ka horvaadid, portugallased, itaallased ja soomlased. Koolitusel on korraldajate poolne osalustasu 50 €. Sõidukulud kaetakse 100 % kuni 275 € ulatuses (kui läheb rohkem, siis see on omakulu). Hetkel annab kombineerida odavlennufirmadega pileteid 270 € kanti ja tavalennufirmaga on piletid ca 310 €.

Loe läbi projekti infopakid: 
https://drive.google.com/file/d/0B-EOXXBdWHNtbmQtSW5EbFA3SUk/edit?usp=sharing ja https://drive.google.com/file/d/0B-EOXXBdWHNtWlBiZFdaa0RXNm8/edit?usp=sharing

Kandieerimiseks täida ära ANKEET  9.09.2014ks (kaasa arvatud).

Selleks, et teada rohkem projektidesse minekust, loe läbi projekti mineja ABC

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar