Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

01 juuni 2015

Lühiajaline EVS Bulgaarias - oodatakse arheoloogia huvilisi!

Otsime 2 EVS vabatahtlikku Bulgaariasse (erinevad kohad) teenistusse, mis algab 1. juuli 2015 (kestvus 2 kuud). Projektis tegeletakse arheoloogiliste väljakavamistega. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, tegevused ning samuti saab iga kuu taskuraha (72,34 €). Samuti kaetakse reisikulud 275 € ulatuses (edasi-tagasi). Lisaks sellele on vabatahtlikule ka erinevad koolitused (nt on-arrival jt) ja EVS vabatahtliku kindlustus. Projekti saatvaks organisatsiooniks on Seiklejate Vennaskond.

Loe projekti kohta lähemalt:
1) 
Projekti infopakk 

Kandideerimiseks lae alla ja täida ära ANKEET ja saada see koos oma inglise keelse CV-ga aadressidele: evs.seiklejad@gmail.com ja dilianavuchkova@gmail.com. Ära saada kirju eraldi, vaid lihtsalt üks kiri mõlemale aadressile korraga (nii saame jälgida, et ka partnerid on saanud ankeedi samal ajal kui meie). 

Kandideerimise tähtaeg on 8. juuni 2015. Erandkorras saavad noormehed (soolise taskaalu tõttu) kandideerida kuni 15. juuni 2015. 

See projekt on lühiajaline EVS. See tähendab, et ei tohi olla enne teinud EVSi (ei pikka ega lühikest), kuid peale lühiajalise tegemist on võimalik ka osaleda pikaajalises kestvusega kuni 10 kuud.
Postitage kõik küsimused kommentaaridesse, et ka teised näeksid (võib-olla on samad küsimused). 

8 kommentaari:

 1. Kas seal on võimalik ka poole juuli pealt osaleda?

  VastaKustuta
 2. Osalemine on kahjuks võimalik ainult täismahus, seega kindlasti algus 1. juuli, sest antud projektil on seatud küllaltki ranged reeglid ning samuti on alguses kohe kohustuslik koolitus.

  VastaKustuta
 3. Ankeedis on vaja ära täita järgnevad andmed Seiklejate Vennaskonna kohta:

  EI reference:
  Address:
  Telephone:
  E-mail:
  Website:
  Contact person from sending organisation:
  Role in the organization:
  Telephone:
  E-mail:

  Saaksite ehk anda info nende lünkade kohta :)

  VastaKustuta
 4. Andmed saate siit dokumendist: http://www.seiklejad.org/uploads/1/2/5/6/12565704/erasmus_partner_identification_seiklejate_vennaskond_estonia.docx
  EI reference on 2014-1-EE01-KA110-000539

  VastaKustuta
 5. Kas 17-aastane saab ka kandideerida? Saan 18 septembrikuus.

  VastaKustuta
 6. Tere, antud projektis soovitakse siiski täisealisi osalisi, see on korraldajate poolt seatud vanuseline kitsendus :(

  VastaKustuta
 7. Olen varem osalenud 2nädalasel EVSil. Kuna see oli lühiajaline, kas see takistab mind sellele teenistusele kandideerimast?

  VastaKustuta
 8. kahjuks ei saa sellisel juhul.

  VastaKustuta