Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

16 juuni 2015

Noortevahetus Serbias

22. - 30. juuli toimub Vrnjacka Banjas, Serbias noortevahetus, mille teemaks on oma tugevuste tundma õppimine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16 - 25. (eriti töötud noored). Eesti osalejatele on 5 kohta. Grupijuhil (18+) tuleks osaleda ettevalmistaval kohtumisel, mis toimub 24.-26. juuni.  Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennupiletid 170 € ulatuses (ka ettevalmistava kohtumise puhul). 

Pilet ettevalmistavale kohtumisele - üks võimalik variant SIIN. Lisandub buss Budapestist (25 € pilet 1 suund).
Piletid noortevahetusele algusega Riiast (edasi-tagasi) üks võimalik variant SIIN.

Vaata projekti infopakki SIIN
Kandideerimiseks täida ära ANKEET 19. juuniks 2015 (kaasa arvatud). Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.  

NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

2 kommentaari: