Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

16 juuni 2015

Noortevahetus Taanis

22. - 28. juuli toimub Kopenhaagenis, Taanis noortevahetus, mille teemaks on kaasamine läbi sprodi. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 15 - 30. Eesti osalejatele on 5 kohta (grupijuht 18+).  Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennupiletid 170 € ulatuses.

Piletite hindu noortevahetusele vaata SIIN.

Vaata projekti infopakki SIIN
Kandideerimiseks täida ära ANKEET 19. juuniks 2015 (kaasa arvatud). Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.  

NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

1 kommentaar:

  1. Hey. Kuna ma elan Taanis juba aasta, siis tean, et suhteliselt mõistlik on reisida Estonian Airiga. Tuleb lihtsalt eripakkumiste alt otsida üles noortepakkumine. Hinnad on kogu aeg samad =) Odavam tuleb kokkuvõttes sellepärast, et AirBaltic ei sisalda äraantavat pagasit kuid Estonian Air sisaldab =) Osaleks ise kui saaks, aga ei ela eestis =)

    VastaKustuta