Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

16 juuni 2015

Show it out loud 2.0 - noortevahetus Saksamaal!

17. - 24 juuli toimub Altenas, Saksamaal noortevahetus, mille teemaks on tänavakunst ja noorte osalus. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16 - 25. Eesti osalejatele on 5 kohta. Üks osaleja ja grupijuht saavad ka osaleda ettevalmistaval kohtumisel, mis toimub 26.-28. juuni.  Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennupiletid 170 € ulatuses (ka ettevalmistava kohtumise puhul). 

Pilet ettevalmistavale kohtumisele Riia - Düsseldorf - Riia vaata hinda SIIN (tagasi 1 päev hiljem).
Piletid noortevahetusele algusega Riiast Dortmundi (edasi-tagasi) vaata hinda SIIN. Lisandub kohalik transport. 

Vaata projekti UUT infopakki SIIN
Kandideerimiseks täida ära ANKEET 19. juuniks 2015 (kaasa arvatud). Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.  

NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar