Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

03 mai 2016

Koolitus Hispaanias "Food Revolution"

20. - 26. mai toimub Barcelonas, Hispaanias koolitus, mille teemaks on vastutustundlik tarbimine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noored, noortejuhid, koolitajad ja noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 3 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 360 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Üks soodne variant reisimiseks, vt hinda SIIN. Lennates läbi Türgi on vajalik pass, mis kehtib vähemalt 6 kuud. Teisi kallimaid variante (mis mahuvad ka limiiti), on ka täpsetel kuupäevadel. 

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 05.05ks (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

1 kommentaar:

  1. Kahju, et 21. mail see ei hakka. Just kaks eelnevat päeva nii kiired ja siis 21. maist puhkus. :D

    VastaKustuta