Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

22 mai 2016

Lühiajaline EVS Bulgaarias

Otsime 3 EVS vabatahtlikku Bulgaariasse (erinevad kohad) teenistusse, mis algab 1. juuli 2016 (kestvus 2 kuud). Projektis tegeletakse arheoloogiliste väljakavamistega. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, tegevused ning samuti saab iga kuu taskuraha (72,34 €). Samuti kaetakse reisikulud 275 € ulatuses (edasi-tagasi). Lisaks sellele on vabatahtlikule ka erinevad koolitused (nt on-arrival jt) ja EVS vabatahtliku kindlustus. Projekti saatvaks organisatsiooniks on Seiklejate Vennaskond.

Loe projekti kohta lähemalt:
1) 
Projekti infopakk 

Kandideerimiseks lae alla ja täida ära ANKEET ja saada see koos oma inglise keelse CV-ga aadressidele: evs.seiklejad@gmail.com ja dilianavuchkova@gmail.com. Ära saada kirju eraldi, vaid lihtsalt üks kiri mõlemale aadressile korraga (nii saame jälgida, et ka partnerid on saanud ankeedi samal ajal kui meie). 

Kandideerimise tähtaeg on 28. mai 2015. 

See projekt on lühiajaline EVS. See tähendab, et ei tohi olla enne teinud EVSi (ei pikka ega lühikest), kuid peale lühiajalise tegemist on võimalik ka osaleda pikaajalises kestvusega kuni 10 kuud.

Postitage kõik küsimused kommentaaridesse, et ka teised näeksid (võib-olla on samad küsimused)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar