Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

02 juuni 2016

Noortevahetus Austrias

13.-27. august toimub Klafferis, Austrias noortevahetus, mille teemaks on kriitiline mõtlemine ja ise otsuste tegemine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 13-18 (grupijuhid 18+). Eesti osalejatele on 8 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 170 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Grupijuhil tuleks osaleda ka ettevalmistaval kohtumisel, mis toimub 
24.-26. juuni 2016.  Grupijuhi kohale kandideerijad on vägagi oodatud :) Ka ettevalmistava kohtumise kulud kaetakse sama moodi kui noortevahetuse kulud, täiendavat osalustasu maksma ei pea. 

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus.

Võimalikud piletid ettevalmistavale kohtumisele SIIN. Üks võimalik variant noortevahetuse ajal SIIN. Tegelikult on alla 16-aastastele mitmetel firmadel odavamad piletid kui täishind. 

Vaata projekti infopakki SIIN (algne infopakk hetkel).

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN Hetke seisuga (28.06) otsime ühte grupijuhti (18+). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar