Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

04 juuni 2016

Noortevahetus Bosnia ja Herzegovina's

03.-12. juuli  toimub Banja Lukas, Bosnia ja Herzegovinas noortevahetus, mille teemaks on tänavatrenn. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16-25 (grupijuht on olemas). Eesti osalejatele on 5 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 170 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT).


Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus.

Üks võimalik lennuvariant asub SIIN

Vaata projekti infopakki SIIN (algne infopakk hetkel, tegevus 3). Õiged kuupäevad on kuulutuses toodud kuupäevad. 

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 09.06ks (kaasa arvatud). NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles :)

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar